MÖBLER / Möbler, övrigt / Sängramar 9209643
nr 920 9643
Sängramar
Ett par, Sent 1800-tal Ungern, längd: 190, djup: 93
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 18:55:25
26/10 22:44:25